Název Triquetra mě oslovil 22.11. 2017, hledala jsem slovo, které by vyjádřilo moji tvorbu. Psala jsem spousty slov, sypala se ze mě jedno za druhým a nakonec přišlo slovo Harmonie - jiným slovem Triquetra. Latinsky tři rohy, trojúhelník. Keltský symbol pro tři prvky, pro harmonii těla, duše a ducha, nebo bohyni zrození, života a smrti a také zemi, vzduch a vodu.

První na svět přišly Šperky Triquetra - kámen, cín a já. A letos i Svíčky Triqetra - vosk, barva a já. Já v obou případech představuji oheň, který je nezbytný k jejich vytvoření, vášeň.

Každá Triquetra svíčka je jedinečná, vytvořena se svým vlastním příběhem, který ji provází, má svoji duši. Pokud potřebujete do života pozvat radost, lásku, meditaci, tvořivost, něžnost, hojnost, nebo cokoli jiného - je právě taková svíčka možností, jak tento záměr podpořit. Stačí ji zapálit.

Každá svíčka je ručně vyráběná z čistě přírodního palmového vosku a obarvená přírodními pigmenty. Dvě svíčky se stejným záměrem mohou mít úplně rozdílné barvy a vzory. Pokud si Vás některá přitáhne, je to zaručeně ta pravá pro Vás.

Svíčky odesílám zabalené v organzovém sáčku.

20201015_182757_5D_2966.jpg